www.Cancer.ic.ck.ua
Кращий гуманітарний проект

за підсумками 4-го Міжнародного форуму "HI-TECH 2003"

(докладніше).

Пошук по сайту. Додому.Структура сайта.E-mail

Рак...Життя триває!

 

Просто й дохідливо про те,
що дійсно треба знати про рак:
 

  Вступ. Мета і задачі сайту.

  Загальні відомості про онкологічні захворювання.

  Причини виникнення й способи профілактики.

  Прояви, діагностика й лікування різних форм рака.

  Нові, перспективні методи діагностики й лікування.

  "Ви скажіть, де лікарня. Я туди піду лікуватися..."

  Догляд за хворими на онкозахворювання.

  Як зробити життя хворого на рак повноцінним.

  Листи хворих, їхніх родичів та знайомих.

  Ресурси інтернет з онкології, що рекомендуються.

  Новини сайту. Останні опубліковані статті.

  Докладніше про нас і наші послуги.

  Структура сайту.

 

Наші партнери:

Инфоком, Черкассы

Украинский медицинский каталог.

 

Розділ 4  Змінити мову перегляду на РОСІЙСЬКУ  

Новини сайту.
Останні опубліковані статті.

Ми розраховуємо, що наш сайт буде постійно розвиватися, поповнюючись новими статтями й листами наших читачів. Матеріали різної спрямованості й тематики будуть публікуватися в різних розділах, де читачі, які вперше відвідали наш сайт зможуть із ними ознайомитися.

Але якщо Ви уже відвідували наш сайт раніш і знайомі з його матеріалами, на цій сторінці ви знайдете посилання на нові матеріали, опубліковані на сайті, розташовані в хронологічному порядку, починаючи з найсвіжіших.

Ви можете підказати, які матеріали на Вашу думку нам потрібно в нього додати або розширити. Ми обов'язково врахуємо Ваші побажання.

Статті на теми:

 

12.07.2004р. Сучасні класифікації солідних пухлин.

Класифікація пухлин - це своєрідна мова спілкування лікарів, за допомогою якої вони приходять до взаєморозуміння. Вона виступає як ключ до розкриття сутності пухлинного процесу, дає можливість визначення не тільки нозологічної форми і гістологічного типу пухлини, але й ступеню її поширення в організмі.

Докладніше

 

04.07.2004р. Молекулярні технології в діагностиці злоякісних новоутворень.

Знайти пухлину на ранніх стадіях її розвитку можна при дослідженні крові, сечі, ряду біологічних рідин, у яких можуть бути виявлені ті чи інші біомолекули, які є продуктами життєдіяльності пухлини, що розвивається, або результатом реакції різних систем організму на пухлинні клітини.

Докладніше

 

15.09.2003р. "…Головне - не втратити час" (лист хворої на гранулематоз).

"…Так що моя порада усім: хочете жити - послухайте лікарів-професіоналів і головне - самі стежите за своїм здоров'ям,  не втрачайте час. А звинувачувати лікарів у всіх ваших лихах не можна, вони не винні, що хвороба вибрала саме Вас..."

Докладніше

 

29.07.2003р. "...Дозволу Мінздраву ми ... не одержали..."

"Шановний Сергій Бондарев! На Вашу статтю "Вакцина від рака". Повідомляю наступне. Проведення вакцинації можливе! (Див. вкладення). Необхідно організувати групу бажаючих це зробити. Для прийому заявок по Москві і М. області готовий надати свою Е-адресу ..."

Докладніше

 

31.04.2003р. Опублікована україномовна дзеркальна версія сайту.

Після півроку підготовчих робіт по перекладу усіх матеріалів внесені зміни в структуру сайту. Тепер всі статті сайту можна продивитися українською мовою, при бажанні змінив мову перегляду на кожній окремій сторінці. Для цього достатньо клацнути по прапорцям на початку статті.

Докладніше

 

14.04.2003р. Лист. "...Як же боляче ранить ваша брехня..."

"...Знаю заздалегідь, що мій лист не опублікують. По-справжньому шкода людей, що ніколи не зможуть виборсатися через вас - чуйних, кваліфікованих і чорт знає ще яких фахівців.... Ви ж самі усе знаєте - "ЛІКАРІ" - ваше наплювацьке відношення до кожного з нас у наявності..."

Докладніше

 

02.04.2003р. Лист. "...Після операції у мене пропав голос..."

"...Після видалення кісти в правий щитовидці в січні 2003 р. у мене пропав голос... Чи можна відновити голос, яким чином? Якщо ні, то я втрачаю у зв'язку з відсутністю голосу кваліфікацію, не зможу читати лекції. Чи передбачена компенсація, яка?.."

Докладніше

 

29.03.2003р. Рак стравоходу.

Рак стравоходу відноситься до частих форм злоякісних пухлин (5-7%). Перша ознака хвороби - відчуття утруднення проходження грубої їжі по стравоходу. У більшості хворих виявлення пізнє, тому навіть у радикально лікованих хворих прогноз малосприятливий.

Докладніше

 

22.01.2003р. Рак сечового міхура.

З усіх органів сечостатевої системи в чоловіків сечовий міхур є органом, що найбільше часто уражається раком. Рак сечового міхура складає 1,5-3% від загального числа злоякісних пухлин і 30-50% від пухлин сечостатевих органів.

Докладніше

 

13.11.2002р. Лист. "...Я довідалася, що в моєї бабусі злоякісна пухлина..."

"...Я ще не знаю на якій стадії, тому що вона живе в іншому місті. Підкажіть, будь ласка, куди я можу звернутися в Києві за допомогою до кваліфікованого лікаря, щоб уточнити хоча б, чи можна щось починати у віці 78 років."

Докладніше

 

10.11.2002р. Лімфогранулематоз.

Злоякісні ураження лімфатичного апарату й кровотворних органів складають значну групу серед новоутворень людини. Лімфогранулематоз, або хвороба Ходжкіна, є частим захворюванням. Процес захоплює не один орган, а весь лімфатичний апарат.

Докладніше

 

05.11.2002р. Лист. "...Спочатку я вважала, що в цьому винні лікарі...""

"Сьогодні 05.11.02., виповнюється рівно місяць із дня смерті мого маленького сина (4 роки). Причина смерті - лейкоз... За одну ніч (!) йому стало гірше... Спочатку я вважала, що в цьому винні лікарі, але зараз уже нічого не розумію."

Докладніше

 

21.10.2002р. Лист. "...Рішенням було - цілком змінити своє життя..."

"Моєму чоловіку 27 років. ...Він багато думав про причини, що викликали хворобу і про те, що потрібно зробити, щоб ЖИТИ. Рішенням було - ... усе почати спочатку: ретельно працювати в улюбленій області і добиватися того, про що мріє, змінити спосіб життя, піти від дружини і знайти нову любов..."

Докладніше

 

02.10.2002р. Особливості дитячої онкологі.

Пухлини дитячого віку мають свої особливості по частоті ураження тих чи інших органів, клінічних симптомах і перебігу процесу, а також методах виявлення та лікування, в значній мірі відмінних від пухлин у дорослих.

Докладніше

 

27.09.2002р. Лист. "Безнадійний" випадок.

".Я - лікар і ніколи не думала, що виникне така ситуація, коли я нічим не зможу допомогти своєму батькові. Ще рік і місяць тому для нас він був цілком здоровою людиною... Офіційну медицину він більше не цікавить, його виписали вмирати..."

Докладніше

 

02.08.2002р. Як перебороти почуття занепокоєння.

Деякі уривки й основні рекомендації з книги Дейла Карнегі, видатного американського психолога. Повісьте на видному місці основні правила з книги і перечитуйте їх коли занепокоєння, страх, розпач почнуть оволодівати вами.

Докладніше

 

29.07.2002р. Рак печінки.

Первинний рак печінки зустрічається рідко. Метастатичні пухлини печінки реєструють у 20 разів частіше, ніж первинні. Печінка є одним із найуразливіших метастазами органів, що пов'язано з її функцією в організмі і відповідним характером кровопостачання.

Докладніше

 

29.07.2002р. Відкритий лист лікарям-онкологам, всім зацікавленим особам і організаціям.

Ми звертаємося з проханням до всіх доброзичливо настроєних фахівців-онкологів і всіх зацікавлених осіб, що володіють корисним досвідом і інформацією з проханням взяти участь у доробці, подальшому наповненні і розвитку сайту, його популяризації.

Докладніше

 

26.07.2002р. Що таке ХОСПИС.

Якщо пацієнта не можна вилікувати, це ще не значить, що для нього нічого не можна зробити. Хоспис покликаний не тільки надавати кваліфіковану медичну допомогу в рамках симптоматичного лікування хворих, але й допомагати в вирішенні соціальних, психологічних і духовних проблем, що повстають перед умираючим пацієнтом і його близькими.

Докладніше

 

26.07.2002р. Рак щитовидної залози.

Рак щитовидної залози не відносять до числа частих форм злоякісних пухлин, хоча в останні роки він зустрічається трохи частіше, особливо в дитячому віці. Хворіють частіше в літньому віці, зазвичай після 40 років.

Докладніше

 

25.07.2002р. Етика розподілу ресурсів і якість медичного обслуговування.

Здатність медицини до надання допомоги перевищує здатність суспільства оплатити витрати на цю допомогу, і це стосується навіть найбагатших країн. Прийшов час приймати складні рішення. Як правильно поділити обмежені ресурси?

Докладніше

 

25.07.2002р. Етика і закінчення життя.

Ми часто повторюємо відоме правило: намагайся робити добро й уникати шкоди. Смерть і умирання підносять особливі питання з приводу цього правила, адже тут часто виникають конфлікти при ухваленні правильного рішення.

Докладніше

 

24.07.2002р. Куріння й способи позбавлення від нього.

У людини, що покинула курити, поліпшення стану здоров'я дає про себе знати негайно. Разом із гарним апетитом приходить спокійний, глибокий сон, змінюється зовнішній вигляд людини, вирівнюється настрій, підвищується працездатність.

Докладніше

 

18.07.2002р. Як розмістити на сайті інформацію про Ваш заклад.

У розділі "Ви скажіть, де лікарня, Я туди піду лікуватися..." може бути розміщена інформація про лікувальний заклад де Ви працюєте або лікуєтеся, якщо він займається питаннями профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань, питаннями реабілітації онкологічних хворих.

Докладніше

 

18.07.2002р. Діагностика рака в Черкаському облтубдиспансері.

Черкаський обласний протитуберкульозний диспансер є великим лікувально-діагностичним центром на 600 ліжок, де працюють більше 50 лікарів. Тут проводиться диференціальна діагностика й лікування різних бронхо-легеневих захворювань, у тому числі й діагностика рака.

Докладніше

 

11.07.2002р. Лист жінки, яка перенесла рак прямої кишки.

"...Я прооперована 8.10.1991 році... Післяопераційний період був дуже важкий, 18 діб у реанімації боролися за моє життя. Вдома ще більш півроку думала не витримаю, занепала духом, щодня плакала і хоронила себе. Але помаленьку почала прислухатися до порад лікарів і знову захотіла жити..."

Докладніше

 

10.07.2002р. Лист жінки, яка перенесла рак молочної залози.

"...Цей великий світ міг перестати існувати для мене ще 19 років тому. Саме тоді, у віці 43 років я знайшла в себе пухлину молочної залози і при ретельному обстеженні в мене не залишилося сумнівів у тім, що це рак..."

Докладніше

 

 

Пишіть нам. Ваш досвід, ваші знання і враження можуть бути багатьом корисні й повчальні. Ваші питання і наші відповіді на них можуть допомогти не тільки вам, але й іншим людям. Ми підготуємо статті на теми, що Вас цікавлять, опублікуємо ваші листи з коментарями фахівців онкологів і психологів.

  Чекаємо Ваших листів.

 

Інші наші проекти:

Создание персональных сайтов. Быстро! Дешево! Красиво!

  Додому.Структура сайта.E-mailВ початок сторінки.

Розробка, наповнення та підтримка лікаря С. Бондарева,  Україна,  Черкаси
www.sb-studio.com.ua/sb.htm
З пропозиціями та побажаннями по оформленню й наповненню звертайтесь:
s-bond@ukr.net 

Aport.ru Украинская баннерная сеть