www.Cancer.ic.ck.ua
Кращий гуманітарний проект

за підсумками 4-го Міжнародного форуму "HI-TECH 2003"

(докладніше).

Пошук по сайту. Додому.Структура сайта.E-mail

Рак...Життя триває!

 

Просто й дохідливо про те,
що дійсно треба знати про рак:
 

  Вступ. Мета і задачі сайту.

  Загальні відомості про онкологічні захворювання.

  Причини виникнення й способи профілактики.

  Прояви, діагностика й лікування різних форм рака.

  Нові, перспективні методи діагностики й лікування.

  "Ви скажіть, де лікарня. Я туди піду лікуватися..."

  Догляд за хворими на онкозахворювання.

  Як зробити життя хворого на рак повноцінним.

  Листи хворих, їхніх родичів та знайомих.

  Ресурси інтернет з онкології, що рекомендуються.

  Новини сайту. Останні опубліковані статті.

  Докладніше про нас і наші послуги.

  Структура сайту.

 

Наші партнери:

Инфоком, Черкассы

Украинский медицинский каталог.

 

Розділ 2  Змінити мову перегляду на РОСІЙСЬКУ  

Загальні відомості про онкологічні захворювання

Рак, як хвороба, що вражає людину, відома з незапам'ятних часів. Палеонтологи знайшли пухлинні зміни в щелепі первісної людини, що жила близько півмільйона років тому. Рак згадується в стародавніх папірусах. Чому ж проблема злоякісних новоутворень стала такою актуальною саме останнім часом? Проблема раку багатогранна, у її рішенні беруть участь медики різних спеціальностей і інші науковці.

Соціально-економічний прогрес і величезні досягнення медицини в боротьбі із тяжкими інфекціями, дитячою смертністю й туберкульозом призвели до того, що люди стали жити набагато довше. Сьогодні людині більше всього загрожують хвороби, що найчастіше зустрічаються в літньому й старечому віці і однією з таких хвороб є рак.

Проблема рака багатогранна, у її рішенні беруть участь медики різних спеціальностей і представники інших наук: біологи, генетики, біохіміки, фармакологи, соціологи, психологи, етнографи і багато інших. На сьогодні накопичений величезний науковий і статистичний матеріал з різних питань, що стосуються причин виникнення, захворюваності й смертності від злоякісних пухлин. За останні десятиліття медицина збагатилася новими знаннями й досвідом у лікуванні цієї хвороби.

 

Про те, що таке рак, закономірності його виникнення й розвитку, методи діагностики й лікування Ви дізнаєтеся із статей цього розділу. 

Статті на теми

 

Сутність пухлинного процесу.

Термін "рак" прийшов до нас із давніх часів і, ймовірно, пов'язаний з тим, що колись люди не знали суті хвороби. В даний час науці відомо багато форм пухлинних захворювань, велику частину яких складають раки, тобто злоякісні пухлини, що розвиваються з епітеліальної тканини.

Докладніше

 

Стадії розвитку злоякісних пухлин.

Багатоманітність поширення і росту злоякісної пухлини важко вмістити в прийняті чотири стадії. Для вироблення індивідуального плану лікування потрібно більш точне визначення поширеності пухлини.

Докладніше

 

Сучасні класифікації солідних пухлин.

Класифікація пухлин - це своєрідна мова спілкування лікарів, за допомогою якої вони приходять до взаєморозуміння. Вона виступає як ключ до розкриття сутності пухлинного процесу, дає можливість визначення не тільки нозологічної форми і гістологічного типу пухлини, але й ступеню її поширення в організмі.

Докладніше

 

Передпухлинні захворювання.

Клінічно й експериментально встановлено, що деякі патологічні процеси частіше за інші передують появі пухлини. Тому ці хронічні процеси називають передпухлинними, або передраковими захворюваннями.

Докладніше

 

Метастази й рецидиви злоякісних пухлин.

Дослідження показують, що занесення злоякісних клітин у ближні чи віддалені органи не обов'язково призводить до розвитку метастатичної пухлини. У віддалених органах і тканинах виявлялись цілком життєздатні пухлинні клітини без росту.

Докладніше

 

Методи діагностики злоякісних пухлин.

В наш час у розпорядженні лікаря, що обстежує хворого, підозрілого на наявність пухлинного захворювання, існує багато засобів і методів, що дозволяють діагностувати злоякісне новоутворення на ранніх стадіях.

Докладніше

 

Загальні принципи лікування онкологічних хворих.

Лікування онкологічних хворих здійснюється строго індивідуально. Для кожного хворого виробляється план лікування в залежності від локалізації пухлини, стадії, характеру росту, гістологічної будови, віку і загального стану хворого.

Докладніше

 

Особливості дитячої онкології.

Пухлини дитячого віку мають свої особливості по частоті ураження тих чи інших органів, клінічних симптомах і перебігу процесу, а також методах виявлення та лікування, в значній мірі відмінних від пухлин у дорослих.

Докладніше

 

 

Пишіть нам. Ваш досвід, ваші знання і враження можуть бути багатьом корисні й повчальні. Ваші питання і наші відповіді на них можуть допомогти не тільки вам, але й іншим людям. Ми підготуємо статті на теми що, Вас цікавлять, опублікуємо ваші листи з коментарями фахівців онкологів і психологів.

  Чекаємо Ваших листів.

 

 

Інші наші проекти:

Создание персональных сайтов. Быстро! Дешево! Красиво!

  Додому.Структура сайта.E-mailВ початок сторінки.

Розробка, наповнення та підтримка лікаря С. Бондарева,  Україна,  Черкаси
www.sb-studio.com.ua/sb.htm
З пропозиціями та побажаннями по оформленню й наповненню звертайтесь:
s-bond@ukr.net 

Aport.ru Украинская баннерная сеть