www.Cancer.ic.ck.ua
Кращий гуманітарний проект

за підсумками 4-го Міжнародного форуму "HI-TECH 2003"

(докладніше).

Пошук по сайту. Додому.Структура сайта.E-mail

Рак...Життя триває!

 

Просто й дохідливо про те,
що дійсно треба знати про рак:
 

  Вступ. Мета і задачі сайту.

  Загальні відомості про онкологічні захворювання.

  Причини виникнення й способи профілактики.

  Прояви, діагностика й лікування різних форм рака.

  Нові, перспективні методи діагностики й лікування.

  "Ви скажіть, де лікарня. Я туди піду лікуватися..."

  Догляд за хворими на онкозахворювання.

  Як зробити життя хворого на рак повноцінним.

  Листи хворих, їхніх родичів та знайомих.

  Ресурси інтернет з онкології, що рекомендуються.

  Новини сайту. Останні опубліковані статті.

  Докладніше про нас і наші послуги.

  Структура сайту.

 

Наші партнери:

Инфоком, Черкассы

Украинский медицинский каталог.

 

Разділ 3  Змінити мову перегляду на РОСІЙСЬКУ  

Причини виникнення й профілактика рака

 Люди звикли шукати зовнішніх ворогів. От знайдуть вчені причину рака, будемо ми її уникати і все буде добре. Не вийде. Захворюваність на рак знаходиться в прямій залежності від віку, приблизно подвоюється кожні п'ять років. Тобто, у 60 років ризик захворіти на рак більш ніж у 10 разів вищий, ніж у 40 років і більш ніж у 50 разів вищий, ніж у 20 років. І це незалежно від зовнішніх "канцерогенних" факторів, які хоч і існують, але мають незрівнянно меншу вагу, ніж ця, "спонтанна" захворюваність, пов'язана з природнім зносом і поломками організму на клітинному рівні. Із збільшенням кількості людей літнього й старечого віку, зниженням смертності від інших захворювань, неминуче буде рости захворюваність раком і смертність від нього.

Із збільшенням кількості людей літнього й старечого віку, зниженням смертності від інших захворювань, неминуче буде зростати захворюваність на рак і смертність від нього. За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) захворюваність і смертність від онкологічних захворювань в усьому світі зросте в 2 рази за період з 1999 року по 2020 рік: з 10 до 20 млн. нових випадків і з 6 до 12 млн. реєстрованих смертей. 

Заходами первинної профілактики, в основі яких лежить здоровий спосіб життя, відмова від шкідливих звичок, ми можемо уникнути передчасного старіння і тільки віддалити ризик виникнення у себе онкозахворювань на більш пізніший вік.

Але ми можемо істотно вплинути на захворюваність на рак шляхом своєчасного виявлення й лікування передракових захворювань. Ми також можемо вплинути на смертність від рака. Більшість онкологічних захворювань піддаються лікуванню при їхньому своєчасному виявленні.

 

У статтях цього розділу Ви знайдете інформацію про сучасні погляди медицини на причини виникнення й профілактику злоякісних пухлин, велика частина яких перевірена часом і досвідом, має безсумнівну практичну цінність.

Статті на теми:

 

Основні причини й поширеність злоякісних пухлин.

Сучасна наука активно вивчає фактори зовнішнього й внутрішнього середовища, що можуть бути причинами виникнення пухлин. Останнім часом у доступній широким верстам населення літературі серед інших причин наводяться дані про можливу вірусну природу виникнення злоякісних пухлин.

Докладніше

 

Профілактика злоякісних пухлин.

Первинна профілактика взагалі  - це різноманітні заходи, спрямовані на зниження ризику виникнення хвороби в окремої людини й зниження захворюваності в суспільстві. Але основою профілактики рака і її головною метою завжди було й залишається інше - це раннє виявлення і своєчасне лікування хворих, в першу чергу - із передраковими захворюваннями.

Докладніше

 

Значення ранньої діагностики й лікування.

"Онкологічна насторога" допомагає виявленню початкових форм рака й проведенню своєчасного лікування тих, що захворіли. Серед населення поширено чимало пліток про народні засоби лікування рака, про знахарів, що роблять чудеса зцілення. Омана про дієві засоби нетрадиційної медицини є нерідкою причиною занедбаності хвороби. 

Докладніше

 

Причини випадків занедбаності онкозахворювань.

При аналізі випадків занедбаності злоякісних пухлин виявлені дві основні її причини: 1) пізнє звернення хворих до лікаря через малу симптоматику початкових стадій рака й через її незнання; 2) відсутність віри у виліковність рака, острах діагнозу.

Докладніше

 

Самостійне обстеження свого тіла.

Різноманітні ущільнення й горбки, що з'являються на тілі, найчастіше зовсім нешкідливі. Але все одно краще проконсультуватися у лікаря. І якщо Вас направлять на обстеження в онкологічний лікувальний заклад, це ще не означає наявність у вас рака.

Докладніше

 

Самостійне обстеження молочних залоз.

Оскільки рак молочних залоз - найпоширеніша форма рака у жінок, самообстеження - дуже важливий додатковий метод своєчасного виявлення рака. У більшості випадків жінки виявляють пухлину в молочних залозах самі і приходять до лікаря. Самообстеження рекомендується проводити жінкам старше 20 років щомісяця.

Докладніше

 

Куріння й способи позбавлення від нього.

У людини, що кинула курити покращення стану здоров'я дає про себе знати негайно. Разом із добрим апетитом приходить спокійний, глибокий сон, змінюється зовнішній вигляд людини, врівноважується настрій, підвищується працездатність. Зникає кашель - постійний супутник курця. Нормалізуються всі функції організму.

Докладніше

 

 

Пишіть нам. Ваш досвід, ваші знання і враження можуть бути багатьом корисні й повчальні. Ваші питання і наші відповіді на них можуть допомогти не тільки вам, але й іншим людям. Ми підготуємо статті на теми що, Вас цікавлять, опублікуємо ваші листи з коментарями фахівців онкологів і психологів.

  Чекаємо Ваших листів.

 

 

Інші наші проекти:

Создание персональных сайтов. Быстро! Дешево! Красиво!

  Додому.Структура сайта.E-mailВ початок сторінки.

Розробка, наповнення та підтримка лікаря С. Бондарева,  Україна,  Черкаси
www.sb-studio.com.ua/sb.htm
З пропозиціями та побажаннями по оформленню й наповненню звертайтесь:
s-bond@ukr.net 

Aport.ru Украинская баннерная сеть