www.Cancer.ic.ck.ua
Кращий гуманітарний проект

за підсумками 4-го Міжнародного форуму "HI-TECH 2003"

(докладніше).

Пошук по сайту. Додому.Структура сайта.E-mail

Рак...Життя триває!

 

Просто й дохідливо про те,
що дійсно треба знати про рак:
 

  Вступ. Мета і задачі сайту.

  Загальні відомості про онкологічні захворювання.

  Причини виникнення й способи профілактики.

  Прояви, діагностика й лікування різних форм рака.

  Нові, перспективні методи діагностики й лікування.

  "Ви скажіть, де лікарня. Я туди піду лікуватися..."

  Догляд за хворими на онкозахворювання.

  Як зробити життя хворого на рак повноцінним.

  Листи хворих, їхніх родичів та знайомих.

  Ресурси інтернет з онкології, що рекомендуються.

  Новини сайту. Останні опубліковані статті.

  Докладніше про нас і наші послуги.

  Структура сайту.

 

Наші партнери:

Инфоком, Черкассы

Украинский медицинский каталог.

 

Розділ 4  Змінити мову перегляду на РОСІЙСЬКУ  

Прояви, діагностика й лікування різних форм рака

Опис симптомів і навіть хірургічного лікування пухлин зустрічається в медичній літературі Древнього Єгипту, Китаю, Індії, працях Гіппократа, Галена, Рази, Ібн-Сіни. Хірургічне лікування деяких онкологічних хворих проводилося Хірургічне лікування деяких онкологічних хворих проводилося  в Європі в 15-18 століттях. в Європі в 15-18 століттях. 

Але виникнення онкології як наукової дисципліни відноситься до 20 століття й пов'язано, в першу чергу, із розвитком системи обліку випадків онкологічних захворювань і накопиченням статистичних даних, що відбивають їхню поширеність, закономірності виникнення й розвитку, клінічних проявів, ефективність різних методів лікування.

Медичній науці на сьогодні відомо близько 500 онкологічних захворювань. В основу номенклатури й класифікації пухлин покладені особливості їхньої будови (гістологічної і гістогенетичної) і зв'язок з органом або анатомічною ділянкою (локалізація), що найчастіше і відображається в їхній назві.

 

У статтях цього розділу Ви можете отримати інформацію про найчастіші форми онкологічних захворювань. Пухлини описаних у статтях форм і локалізацій у цілому складають більше 90% випадків онкозахворювань. І розділ буде поступово поповнюватися темами, що Вам цікаві.

Статті на теми:

 

Рак легені.

Рак легені є дуже частою формою злоякісних пухлин. По різних статистичних даних, його частота досягає від 15-18% до 25%, причому частіше хворіють чоловіки зрілого й літнього віку. У жінок це захворювання поступається по частоті лише раку молочної залози.

Докладніше

 

Рак шлунка.

Ця форма злоякісної пухлини є однією з найголовніших, як серед чоловіків, так і серед жінок. В лікуванні рака шлунка головна роль належить хірургічному методові. Найважливішим методом профілактики рака шлунка є своєчасне радикальне лікування передракових захворювань.

Докладніше

 

Рак молочної залози.

Захворюваність на рак молочної залози значно збільшилася за останні 10 років. Це найпоширеніша форма рака у жінок. У ранній діагностиці рака молочної залози важливе значення мають систематичні обстеження грудей самими жінками.

Докладніше

 

Рак шкіри.

Рак шкіри - одна з частих форм злоякісних пухлин, рівною мірою вражаюча і чоловіків і жінок. На відміну від злоякісної меланоми, перебіг його повільний, метастази утворюються вкрай рідко. Виліковування настає більш ніж у 90% випадків.

Докладніше

 

Злоякісна меланома шкіри.

Злоякісна меланома - одна з найзлоякісніших пухлин людини. В більшості випадків виникає з пігментної родимої плями. З метою її профілактики суворо забороняється видалення, припікання або інші маніпуляції при різного виді родимках, бородавках і інших шкірних утвореннях.

Докладніше

 

Рак ободової кишки.

Рак ободової кишки складає 5-6% всіх випадків рака. Зростання кількості випадків рака товстого кишечника в розвинутих країнах деякі автори пов'язують із збільшенням у харчовому раціоні вмісту м'яса. Клінічна картина в ранніх стадіях не проявляється якими-небудь яскравими симптомами.

Докладніше

 

Рак прямої кишки.

Рак прямої кишки може виникати у відносно молодому віці частіше, ніж інші форми рака. До числа найважливіших і дуже простих методів розпізнавання рака прямої кишки відноситься пальцеве дослідження. Найбільша і, на жаль, дуже часта помилка - ігнорування цього методу.

Докладніше

 

Гемобластози (лейкози, рак крові).

Специфічність клінічних проявів, методів діагностики й лікування змушує виділяти групу лейкозів із загальної онкологічної клініки. Лікування в спеціальних клініках, строга ізоляція, пункції й пересаджування кісткового мозку - усе це вкрай незвичайно, складно й цікаво.

Докладніше

 

Лімфогранулематоз.

Злоякісні ураження лімфатичного апарату й кровотворних органів складають значну групу серед новоутворень людини. Лімфогранулематоз, чи хвороба Ходжкіна, є частим захворюванням. Процес захоплює не один орган, а весь лімфатичний апарат.

Докладніше

 

Рак матки.

Рак матки - одна з основних причин смерті від онкологічних хвороб, незважаючи на зниження частоти цього захворювання за останні 30 років. Рання діагностика й профілактика рака матки можливі тільки шляхом систематичних профілактичних оглядів і своєчасного лікування передракових захворювань.

Докладніше

 

Рак яєчника.

На жаль, дотепер у 60-80% хворих на рак яєчника діагноз встановлюють на пізній стадії. Попередження і рання діагностика можлива тільки шляхом регулярних профілактичних оглядів. У випадках виявлення пухлини, що навіть здається цілком доброякісною, треба негайно видалити її.

Докладніше

 

Рак нирки.

Пухлини нирки в дорослих виявляють порівняно рідко, однак вони складають майже половину всіх злоякісних пухлин у дітей. Часто їх виявляють випадково під час купання дитини або при огляді з приводу іншого захворювання.

Докладніше

 

Рак підшлункової залози.

На ранній стадії захворювання мало турбує хворих, і вони не звертаються за медичною допомогою. Тому раннє розпізнавання цих пухлин у більшості випадків утруднене і виконання радикальних втручань можливе лише в обмеженій кількості випадків.

Докладніше

 

Рак передміхурової залози.

Ці новоутворення по частоті виникнення стоять на одному з перших місць у чоловіків. Радикальне лікування рака передміхурової залози хірургічним шляхом можливе тільки в ранніх стадіях при невеликих локалізованих пухлинах, однак рання діагностика уражень простати залишається складною.

Докладніше

 

Рак печінки.

Первинний рак печінки зустрічається рідко. Метастатичні пухлини печінки реєструють у 20 разів частіше, ніж первинні. Печінка є одним із найуразливіших метастазами органів, що пов'язано з її функцією в організмі і відповідним характером кровопостачання.

Докладніше

 

Рак щитовидної залози.

Рак щитовидної залози не відноситься до числа частих форм злоякісних пухлин, хоча в останні роки він відмічається трохи частіше ніж раніше, особливо в дитячому віці. Хворіють частіше в літньому віці, зазвичай після 40 років.

Докладніше

 

Рак сечового міхура.

З усіх органів сечостатевої системи в чоловіків сечовий міхур є органом, що найбільше часто уражається раком. Рак сечового міхура складає 1,5-3% до загального числа злоякісних пухлин і 30-50% пухлин сечостатевих органів.

Докладніше

 

Рак стравоходу.

Рак стравоходу відноситься до частих форм злоякісних пухлин (5-7%). Перша ознака хвороби - відчуття утруднення проходження грубої їжі по стравоходу. У більшості хворих виявлення пізнє, тому навіть у радикально лікованих хворих прогноз малосприятливий.

Докладніше

 

 

Пишіть нам. Ваш досвід, ваші знання і враження можуть бути багатьом корисні й повчальні. Ваші питання і наші відповіді на них можуть допомогти не тільки вам, але й іншим людям. Ми підготуємо статті на теми, що Вас цікавлять, опублікуємо ваші листи з коментарями фахівців онкологів і психологів.

  Чекаємо Ваших листів.

 

Інші наші проекти:

Создание персональных сайтов. Быстро! Дешево! Красиво!

  Додому.Структура сайта.E-mailВ початок сторінки.

Розробка, наповнення та підтримка лікаря С. Бондарева,  Україна,  Черкаси
www.sb-studio.com.ua/sb.htm
З пропозиціями та побажаннями по оформленню й наповненню звертайтесь:
s-bond@ukr.net 

Aport.ru Украинская баннерная сеть