www.Cancer.ic.ck.ua
Кращий гуманітарний проект

за підсумками 4-го Міжнародного форуму "HI-TECH 2003"

(докладніше).

Пошук по сайту. Додому.Структура сайта.E-mail

Рак...Життя триває!

 

Просто й дохідливо про те,
що дійсно треба знати про рак:
 

  Вступ. Мета і задачі сайту.

  Загальні відомості про онкологічні захворювання.

  Причини виникнення й способи профілактики.

  Прояви, діагностика й лікування різних форм рака.

  Нові, перспективні методи діагностики й лікування.

  "Ви скажіть, де лікарня. Я туди піду лікуватися..."

  Догляд за хворими на онкозахворювання.

  Як зробити життя хворого на рак повноцінним.

  Листи хворих, їхніх родичів та знайомих.

  Ресурси інтернет з онкології, що рекомендуються.

  Новини сайту. Останні опубліковані статті.

  Докладніше про нас і наші послуги.

  Структура сайту.

 

Наші партнери:

Инфоком, Черкассы

Украинский медицинский каталог.

 

Розділ 5  Змінити мову перегляду на РОСІЙСЬКУ  

Нові, перспективні методи діагностики й лікування

У науці, як і в суспільстві, можливі два шляхи розвитку: еволюційний і революційний. Еволюційний шлях - розвиток у рамках одного підходу, поглиблення й розширення знань, удосконалювання прийнятих методів. Революційний шлях - зміна підходів і розвиток у новому напрямку, зазвичай після фундаментальних відкриттів, що докорінно змінюють наші уявлення про природу й закономірності розвитку досліджуваного явища.

Наука про пухлини в рамках прийнятого офіційною медициною підходу одержала помітний розвиток в останні десятиліття. Наука про пухлини в рамках прийнятого офіційною медициною підходу одержала помітний розвиток в останні десятиліття.Значно розширилися можливості клінічної онкології у зв'язку з появою нових методів діагностики й лікування злоякісних новоутворень, особливо з розвитком сучасних методів променевої терапії, а також із розробкою різних варіантів медикаментозного лікування - хіміотерапії й гормонотерапії. Певні успіхи, досягнуті в області експериментальної, теоретичної онкології, що розробляють такі складні питання, як причини пухлинного росту, механізм розвитку пухлин, роль вірусів в онкології, обмін пухлинної клітини, протипухлинний імунітет організму й ін.

Але цікаві спостереження, які стосуються природи й закономірностей пухлинного росту, що дозволяють по новому глянути на проблеми онкології, можливі не тільки у великих наукових центрах розвинутих країн, але навіть у ветеринарній лікарні російської глибинки. Такі спостереження, відкривають нові підходи і нові можливості в діагностиці й лікуванні. Але в рамках офіційної медицини вони приречені на тривалий і болісний шлях до визнання, що може тривати десятиліттями.

 

У статтях цього розділу Ви можете отримати інформацію про найбільш перспективні напрямки розвитку онкології як у рамках офіційної медицини, так і альтернативні.

Статті на теми:

 

Молекулярні технології в діагностиці злоякісних новоутворень.

Знайти пухлину на ранніх стадіях її розвитку можна при дослідженні крові, сечі, ряду біологічних рідин, у яких можуть бути виявлені ті чи інші біомолекули, які є продуктами життєдіяльності пухлини, що розвивається, або результатом реакції різних систем організму на пухлинні клітини.

Докладніше

 

Сучасні методи лікування онкологічних хворих.

Єдиний метод боротьби з раком - лікування в медичних закладах. Сучасна медицина в стані вилікувати злоякісні пухлини майже всіх локалізацій, якщо вони діагностовані в ранній стадії. Лікування поза медичними закладами неперевіреними методами й засобами веде до занедбаності хвороби.

Докладніше

 

Організація радикального лікування.

Організація невідкладного спеціалізованого лікування хворих, яких можна цілком вилікувати - основна задача онкологів. Лікування онкологічних хворих тривале, часто багатолітнє. При цьому лікування хворих з установленими діагнозами повинне починатися в перші ж 10 днів.

Докладніше

 

Пацієнт - активний учасник лікувального процесу.

В даний час у Росії усе більше хворих отримують лікування в денних стаціонарах клінік, і тому на медперсонал онкологічних клінік покладена величезна задача - навчання пацієнтів і їхніх родичів самодогляду, самоконтролю, самоаналізу. Це робить пацієнта активним учасником лікувального процесу.

Докладніше

 

Мішені лікарської терапії майбутнього.

Завдяки розвитку фундаментальної науки, що зробила більш зрозумілим процес виникнення й функціонування пухлинної клітини, у даний час стає можливим створення нових протипухлинних препаратів із відмінним від існуючих механізмом дії.

Докладніше

 

Імуномодулятори в онкології.

Взаємодія організму й пухлини є однієї з проблем сучасної імунології пухлин. Найскладнішим питанням є правильна оцінка доцільності призначення імунокорегуючого лікування й оцінка його ефективності.

Докладніше

 

Самовилікування злоякісних пухлин.

Такі випадки вкрай рідкісні. Відмова хворого від обстеження й лікування, рекомендованого лікарями в надії на самовилікування неминуче призводить до занедбаності хвороби. Але тема ця цікава і ми приводимо матеріал із "Посібника із загальної онкології" за редакцією проф. М.М. Петрова.

Докладніше

 

Вакцина від рака.

Як повідомили російські інформаційні агентства (РІА "Новини", ІА "Дейта.ру"), ветеринар із Владивостока відкрив вакцину проти рака. Це підтверджує виданий йому патент і відгуки багатьох практикуючих лікарів. Телекомпанія "НТВ" 22 вересня 2001 року присвятила цій події телесюжет.

Докладніше

 

Етика розподілу ресурсів і якість медичного обслуговування.

Здатність медицини до надання допомоги перевищує здатність суспільства оплатити витрати на цю допомогу, і це стосується навіть найбагатших країн. Прийшов час приймати складні рішення. Як правильно поділити обмежені ресурси?

Докладніше

 

 

Пишіть нам. Ваш досвід, ваші знання і враження можуть бути багатьом корисні й повчальні. Ваші питання і наші відповіді на них можуть допомогти не тільки вам, але й іншим людям. Ми підготуємо статті на теми, що Вас цікавлять, опублікуємо ваші листи з коментарями фахівців онкологів і психологів.

  Чекаємо Ваших листів.

 

Інші наші проекти:

Создание персональных сайтов. Быстро! Дешево! Красиво!

  Додому.Структура сайта.E-mailВ початок сторінки.

Розробка, наповнення та підтримка лікаря С. Бондарева,  Україна,  Черкаси
www.sb-studio.com.ua/sb.htm
З пропозиціями та побажаннями по оформленню й наповненню звертайтесь:
s-bond@ukr.net 

Aport.ru Украинская баннерная сеть