www.Cancer.ic.ck.ua
Кращий гуманітарний проект

за підсумками 4-го Міжнародного форуму "HI-TECH 2003"

(докладніше).

Пошук по сайту. Додому.Структура сайта.E-mail

Рак...Життя триває!

 

Просто й дохідливо про те,
що дійсно треба знати про рак:
 

  Вступ. Мета і задачі сайту.

  Загальні відомості про онкологічні захворювання.

  Причини виникнення й способи профілактики.

  Прояви, діагностика й лікування різних форм рака.

  Нові, перспективні методи діагностики й лікування.

  "Ви скажіть, де лікарня. Я туди піду лікуватися..."

  Догляд за хворими на онкозахворювання.

  Як зробити життя хворого на рак повноцінним.

  Листи хворих, їхніх родичів та знайомих.

  Ресурси інтернет з онкології, що рекомендуються.

  Новини сайту. Останні опубліковані статті.

  Докладніше про нас і наші послуги.

  Структура сайту.

 

Наші партнери:

Инфоком, Черкассы

Украинский медицинский каталог.

 

Розділ Змінити мову перегляду на РОСІЙСЬКУ  

Як зробити життя хворого на рак повноцінним

Повноцінним життя онкологічного хворого можна вважати тоді, коли стан його не обтяжуєХвороба - це гарний привід задуматися про сенс життя і про те, що робить його повним і щасливим., хвороба не займає всі думки і не заважає займатися важливими для нього справами й одержувати від цього задоволення. На це спрямований комплекс заходів, що у медицині називаються реабілітацією.

Зробити життя хворого на рак щасливим складно, тим більш у випадку, коли людина не була щасливою до хвороби. Але хвороба - це гарний привід задуматися про сенс життя і про те, що робить його повним і щасливим.

Питаннями сенсу життя, його наповнення займається не медицина. Це питання філософське й духовне. У суспільстві існує безліч напрямків, вчень і рухів, покликаних побудувати відношення людини до життя так, щоб полегшити його вагу, легко переносити негоди і бачити в ньому сенс при будь-яких обставинах.

 

У статтях цього розділу ми постараємося згодом відбити не тільки питання медичної реабілітації хворих, але й весь спектр духовних, філософських і суспільних напрямків, із їхніми рекомендаціями, покликаними зробити життя будь-якої людини, у тому числі й онкологічного хворого, повноцінним.

Статті на теми:

 

Коли рак тільки підозрюють.

Хворі, що направляються на консультацію до онколога насторожені, нерви їх напружені. Тому первинні хворі мають потребу в особливому охоронному відношенні до них. Навколишні зобов'язані зробити все можливе, щоб процес додаткових досліджень не травмував їхню психіку, а заспокоював її, відволікав від хвороби.

Докладніше

 

Принципи взаємовідносин з онкологічними хворими.

Перелічити всі правила взаємин із хворими на всі випадки життя неможливо. Але при всіх станах хворих, при будь-якому їхньому настрої, доброзичливість, безкорисливість, щира участь і любов до хворого завжди знаходять шлях до його серця.

Докладніше

 

Реабілітація хворих, які пройшли радикальне лікування.

Хоча ці хворі і вважаються практично здоровими, для повернення їх до колишніх умов життя необхідно створити позитивний емоційний мікроклімат, відвернути увагу від хвороби. У його життєвих настановах вирішальне значення повинні зайняти робота, родина, колектив, захоплення, але не зайва турбота про здоров'я.

Докладніше

 

Питання, які найчастіше задають хворі.

Неможливо перелічити всі питання, які задаються в процесі спілкування з хворими. Для достатньо професійної і деонтологічно правильної відповіді необхідні знання основ онкології й врахування конкретної обстановки. На багато питань більш кваліфіковано вам відповість ваш лікуючий лікар-онколог.

Докладніше

 

Рак грудей: життя триває!

Життя постійно випробує нас на міцність. Але, мабуть, найважчим іспитом стає важка хвороба. Як переживає жінка діагноз "рак"? Як і чим їй можуть допомогти рідні й друзі? Ці питання все частіше виникають у суспільстві, адже кількість онкозахворювань збільшується з кожним днем.

Докладніше

 

Що таке ХОСПИС (за матеріалами www.hospice.ru).

Якщо пацієнта не можна вилікувати, це ще не означає, що для нього нічого не можна зробити. Хоспис покликаний не тільки надавати кваліфіковану медичну допомогу в рамках симптоматичного лікування хворих, але й допомагати в вирішенні соціальних, психологічних і духовних проблем, що постають перед умираючим пацієнтом і його близькими.

Докладніше

 

Як перебороти почуття занепокоєння.

Деякі уривки й основні рекомендації з книги Дейла Карнегі, видатного американського психолога. Повісьте на видному місці основні правила з книги і перечитуйте їх коли занепокоєння, страх, розпач почнуть вами опановувати.

Докладніше

 

 

Пишіть нам. Ваш досвід, ваші знання і враження можуть бути багатьом корисні й повчальні. Ваші питання і наші відповіді на них можуть допомогти не тільки вам, але й іншим людям. Ми підготуємо статті на теми, що Вас цікавлять, опублікуємо ваші листи з коментарями фахівців онкологів і психологів.

  Чекаємо Ваших листів.

 

Інші наші проекти:

Создание персональных сайтов. Быстро! Дешево! Красиво!

  Додому.Структура сайта.E-mailВ початок сторінки.

Розробка, наповнення та підтримка лікаря С. Бондарева,  Україна,  Черкаси
www.sb-studio.com.ua/sb.htm
З пропозиціями та побажаннями по оформленню й наповненню звертайтесь:
s-bond@ukr.net 

Aport.ru Украинская баннерная сеть